Kas korteriühistule on vaja oma veebilehte? Mina ütlen, et see on VÄGA vajalik, samas jälle keegi teine arvab, et nii vajalik see ei ole ja kolmas arvab, et pole üldsegi vajalik. 

Ma tegin meie korteriühistule Pirni 6 veebilehe www.pirni6.ee juba mitu aastat tagasi ja võin kinnitada, et sellest on palju abi olnud:

1. Ikka majades müüakse kortereid või üüritakse neid välja. Veebileht on parim võimalus anda kiirelt ja ammendavalt edasi teemakohast infot. 

2. Majaelanikud unustavad, kust on tekkinud näiteks remondireserviks kogutav m2 hind kommunaalteenuste arvel või kuidas kujuneb prügiveo hind, aga siit on ka hea esitada veemõõtjate näitusid või jätta teateid. Pealegi saab infot esitada mitmes keeles!

3. Arvutiasjades kardetakse sageli lõpptulemuse kallist maksumust. Tegelikult algavad hinnad alates null eurost. Päris tasuta võimalustel on veebilehe aadress pikem, näiteks https://sites.google.com/site/kypirni6 (ei ole kasutusel) ja kallimatel lahendustel on päris oma nimega aadress, näiteks www.pirni6.ee (maksab ca 30 eurot aastas). Ma muidugi eeldan, et info ülesapanekuga veebilehele saate ise hakkama, sest see ei ole keerulisem, kui Wordis kirja kirjutamine. 

 

Heiki Koov

Juhatuse liige

MTÜ Haabersti Korteriühistute Ümarlaud